به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سردار عبدالرضا ناظری در تشریح جزئیات این خبر، بیان کرد: «در پی وقوع چندین فقره سرقت از شهروندان در محور هفت‌باغ علوی کرمان، موضوع دستگیری سارقان زورگیر به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت».

وی افزود: «ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با انجام یک‌سری اقدامات اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند دو سارق حرفه‌ای را در حالی که با یک دستگاه موتورسیکلت قصد زوگیری از یک زوج جوان را داشتند شناسایی کنند».

ناظری اضافه کرد: «سارقان زورگیر به‌محض رویت پلیس از محل متواری شدند که در نهایت با تلاش و سرعت‌عمل ماموران پس از تعقیب و گریز، دو سارق به همراه چند قبضه سلاح سرد دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شدند».

وی با بیان این‌که سارقان سه سال تحت تعقیب پلیس و دستگاه قضایی بودند، در مورد شگرد آن‌ها توضیح داد: «متهمان در ابتدای شب با استفاده از سلاح سرد به شهروندانی که در حاشیه‌های محور هفت‌باغ توقف داشتند، حمله و با تخریب خودرو طلاجات، تلفن همراه و اموال آن‌ها را به‌صورت خشن غارت می‌کردند».

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به این‌که متهمان به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: «پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت، شهروندان تلاش می‌کند».

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده‌ی هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: