به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ نجمه مؤمنی، به راه اندازی و پشتیبانی اتوماسیون هیئت فوتبال استان و هیئت‌های فوتبال ۲۳ شهرستان این استان طی سال ۹۸ اشاره و عنوان کرد: در دهه‌های اخیر، مدیریت مدرن در سازمان‌ها به منظور بهره برداری صحیح از دانش و توانایی نیروی انسانی، کاهش خطای انسانی، صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها به سمت سازمان الکترونیک در حرکت است و ایجاد چنین بستری به یقین نیازمند حمایت همه جانبه مدیریت یک سازمان است.

او افزود: با شروع دوره ریاست قرایی در هیئت فوتبال استان، مدیریت نوین و به روز وی با هدف ایجاد تغییرات مثبت، نه تنها شامل کمیته‌های پایه‌ای هیئت فوتبال و رشد این ورزش پرطرفدار شده، بلکه شامل بخش‌های اداری نیز شده است.

مؤمنی به پروژه استقرار سازمان الکترونیک ican در هیئت فوتبال استان اشاره و تصریح کرد: سازمان الکترونیک ican فراتر از یک اتوماسیون اداری عمل می‌کند و هم اکنون تمامی مکاتبات اداری هیئت استان از حالت سنتی و دفتری به اتوماسیون اداری تغییر رویه داده است.

او با بیان اینکه خوشبختانه استقبال خوبی از شهرستان‌ها در راستای راه اندازی اتوماسیون اداری طی سال ۹۸ صورت گرفته، ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی نرم افزار اتوماسیون اداری، مشکلات مکاتباتی و یا هر مشکلی که از این طریق به وجود می‌آید، رفع شود.

رئیس کمیته آی‌تی هیئت فوتبال استان کرمان افزود: این اتوماسیون شرایط را برای شهرستان‌ها و افرادی که با آن سر و کار دارند به گونه‌ای فراهم می‌کند، تا در هر زمان و ساعتی از شبانه روز می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند و پاسخگوی فعالیت‌های اجرایی خود باشند و در این ایام که به ماندن در خانه توصیه می‌شویم بسیار پرکاربرد هست و می‌شود کارها را غیر حضوری دنبال کرد.

مؤمنی ارتقاء Router شبکه و config‌های مربوطه، تهیه طرح جامع کمیته IT، تشکیل کلاس توجیهی آموزش اتوماسیون اداری برای ۸ شهرستان و استان، ارتقاء امنیت Client‌ها و Server (تجهیز به نرم افزار آنتی ویروس، تنظیمات services و firewall) و ثبت اطلاعات مدارس فوتبال مجوز دار در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون را از دیگر اقدامات این کمیته طی سال ۹۸ عنوان کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: