به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ احمد احمدی نژاد در این خصوص اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان، سازمان های مردم نهاد جوانان اقدامات گسترده ای نظیر راه اندازی پویش های مردمی "در خانه بمانیم" را انجام داده اند. که کمیسیون های آموزش، گردشگری و امداد و نجات مجمع جوانان برنامه های متنوعی ارائه داشته اند.

وی افزود: همچنین اطلاع رسانی، آموزش و برگزاری مسابقه در بستر فضای مجازی از جمله برگزاری مسابقه عکس در قرنطینه و اهدا جوایز به برگزیدگان در پایان تعطیلات نوروز و تشکیل کمیته ویژه پیشگیری از کرونا در مجمع جوانان استان کرمان، از دیگر اقدامات سمن ها در این مدت بوده است.

احمدی نژاد سپس با اشاره به بخش اول اقدامات سمن ها پرداخت و گفت: در شهرستان زرند توسط موسسه مردم نهاد دانش گستران بوتیا، معابر، اماکن عمومی و مراکز درمانی و بهداشتی ضدعفونی شده است.

وی یادآور شد: توسط موسسه مردم نهاد مهر گستر کویر، ۱۲۰۰ بسته بهداشتی و ۵۵۰ بسته ارزاق در مناطق حاشیه شهر کرمان توزیع شده است.

احمدی نژاد ادامه داد: به علاوه، پویش ملی" با هم در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم" و کمک به ضدعفونی کردن معابر روستایی شهرستان زرند، توسط موسسه مردم نهاد افق طلایی آریا اندیشه انجام گرفته است.

رییس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان کرمان گفت: در شهرستان بم نیز توسط موسسه مردم نهاد نوباوران جوان بم، معابر، اماکن عمومی و مراکز بیماری های خاص ضدعفونی شده است.

احمدی نژاد اظهار داشت: کمک به ستاد پیشگیری از کرونا و ضدعفونی کردن خودروها در ورودی شهر بافت نیز به همت انجمن مردم نهاد پاسبانان طبیعت اقطاع صورت گرفته است.

وی افزود: با کمک انجمن مردم نهاد آوای فرشتگان کارمانیا نیز اقلام بهداشتی در سرای سالمندان و مراکز خیریه توزیع شده است.

احمدی نژاد افزود: هم چنین با همت جوانان پرتلاش کرمانی و موسسه راه و هدف شهدا از همان روزهای ابتدایی به صورت کاملا خودجوش و داوطلبانه معابر شهر کرمان ضدعفونی شده است.

وی در ادامه گفت: سمن های جوانان در حوزه جنوب استان کرمان نیز علاوه بر کمک به مردم این منطقه در جهت مقابله با کرونا، دراین ایام به کمک مردم سیل زده نیز شتافته اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: