به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ محمدرضا فداء ضمن اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر کرمان، ماموران انتظامی این فرماندهی دستگیری عامل یا عاملان سرقت را در دستور کار خود قرار دادند.

او با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند، تصریح کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ این فرماندهی با یکسری کار اطلاعاتی موفق شدند یک سارق داخل خودرو را شناسائی و با هماهنگی دستگاه قضایی وی را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: در بازرسی از منزل این سارق یک دستگاه خودرو مزدا، مقدار زیادی وسایل خودرو که توسط سارق اوراق شده بود به همراه یک قبضه سلاح کلانشینکف و یک عددخشاب با فشنگ جنگی کشف شد.

سرهنگ فداءبیان داشت:سارق دستگیر شده که سابقه دار نیز بود در تحقیقات و بازجویی‌های انجام گرفته از سوی پلیس، به ۵ فقره سرقت خودرو با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به دستگیری دو نفر از همدستان سارق طی یک عملیات پلیسی و معرفی متهمان به مرجع قضایی از شهروندان خواست: با استفاده از وسایل ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان سارقان را از رسیدن به اهداف شومشان باز دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: