به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز استان، با تبریک عید سعید قربان، گفت: کمیته امداد براساس برنامه های هر ساله خود سعی دارد تا نذورات قربانی مردم نیکوکار هم استانی را جمع آوری و بین نیازمندان توزیع کند. 

وی با اشاره به این که بخش زیادی از خدمات رسانی کمیته امداد به نیازمند با مشارکت های مردمی به دست می آید گفت: 90 پایگاه ثابت و سیار از جمله ادارات کمیته امداد در سراسر استان، مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد و پایگاههای بسیج آماده جمع آوری نذورات به خصوص قربانی های مردم در عید سعید قربان هستند. 

مبشری تصریح کرد: علاوه بر این پایگاهها، خیران نیکوکار می توانند با شماره گیری کد #074*1*8877* یا از طریق شماره کارت 6037997599038941 به نام کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد و یا با ورود به سایت emdad.ir  نذورات قربانی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند. 

وی ضمن دعوت از خیران نیکوکار برای مشارکت در پویش نذر قربانی، افزود: تلاش ما این است که نذورات مردمی براساس نیت فرد خیر، تحویل نیازمندان شود. 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده در این شرایط کرونایی بتوانیم نیازمندان زیادی به واسطه این کار خیر بهره مند کنیم. 

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: