اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در کهگیلویه و بویراحمد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در نقاط مختلف این استان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حجت الاسلام سید جواد خاضع در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این راهپیمایی در یاسوج ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز شده و مسیر آن شامل میدان هفتم تیر، خیابان آیت الله طالقانی، خیابان مسجد صاحب الزمان (عج) به طرف مصلای امام خمینی (ره) است. 

وی افزود: زمان آغاز این راهپیمایی در دهدشت ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح و مسیر آن شامل میدان امام حسین (ع)، بلوار سپاه پاسداران به طرف مصلای نماز جمعه خواهد بود. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این راهپیمایی در گچساران ساعت ۱۱ صبح آغاز شده و مسیر آن  شامل جلوی مسجد شهیدان به طرف مصلای امام خمینی (ره) است. 

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: زمان آغاز این راهپیمایی در لیکک پس از آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه و مسیر آن شامل جلوی مسجد صاحب الزمان (عج) به طرف میدان مرکزی خواهد بود. 

وی ابراز داشت: این راهپیمایی در لنده ساعت ۱۲ ظهر آغاز شده و مسیر آن شامل جلوی سپاه پاسداران به طرف مصلای امام خمینی (ره) است. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان آغاز این راهپیمایی در سی سخت ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح و مسیر آن شامل میدان الله تا مسجد جامع امام علی (ع) خواهد بود. 

حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: این راهپیمایی در چرام پس از آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه آغاز شده و مسیر آن شامل مصلای حضرت ابوطالب (ع)، بلوار شهید مطهری به طرف میدان امام حسین (ع) است. 

وی افزود: زمان آغاز این راهپیمایی در باشت ساعت ۱۱ صبح و مسیر ان شامل چهارراه کتاب تا مصلای نماز جمعه خواهد بود. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این راهپیمایی در مارگون ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز شده و مسیر آن شامل گلزار شهید افتاده به طرف مصلای امام رضا (ع) است. 

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: زمان آغاز این  راهپیمایی در سوق پس از آیین سیاسی، عبادی  نماز جمعه و مسیر آن شامل خیابان شهید سلیمانی، خیابان امام خمینی (ره) به طرف میدان امام خمینی (ره) خواهد بود. 

وی ابراز داشت: این راهپیمایی در قلعه رئیسی ساعت ۱۱ صبح آغاز شده و مسیر آن شامل میدان امام حسین (ع) به طرف مصلای نماز جمعه است. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان آغاز این راهپیمایی در دیشموک ساعت ۱۱ صبح و مسیر آن شامل میدان شهید مطهری، خیابان آزادی به طرف  مصلای امام خمینی (ره) خواهد بود. 

حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: این راهپیمایی در چیتاب پس از آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه آغاز شده و مسیر آن شامل مسجد صاحب الزمان (عج) به طرف میدان بسیج است. 

وی افزود: زمان آغاز این راهپیمایی در پاتاوه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح و مسیر آن شامل جلوی بخشداری به طرف مصلای امام هادی (ع) خواهد بود. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این راهپیمایی در سرفاریاب پس از آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه آغاز شده و مسیر آن شامل مصلای نماز جمعه به طرف گلزار شهدا است.  

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: زمان آغاز این راهپیمایی در لوداب ساعت ۱۰ صبح و مسیر آن شامل جلوی حرم امامزاده طاهر (ع) به  طرف  یادمان شهدای گمنام خواهد بود. 

وی ابراز داشت: این راهپیمایی در سپیدار ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و مسیر آن شامل جلوی حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) به طرف گلزار شهدا است. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان آغاز این راهپیمایی در بوستان ساعت ۱۰ صبح و مسیر آن شامل جلوی بخشداری به طرف مسجد صاحب الزمان (عج) خواهد بود. 

حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: این راهپیمایی در ممبی ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و مسیر آن شامل جلوی بخشداری، حوزه مقاومت بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) به طرف مسجد صاحب الزمان (عج) است. 

وی افزود: زمان آغاز این راهپیمایی در سرآسیاب  یوسفی ساعت ۱۰ صبح و مسیر آن شامل مسجد امام خمینی (ره)، خیابان حضرت ولی عصر (عج) به طرف گلزار شهدا خواهد بود. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این راهپیمایی در جاورده ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر آغاز شده و مسیر آن شامل میدان امام حسین (ع) به طرف گلزار شهدا است. 

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: زمان آغاز این راهپیمایی در بردپهن زیلایی ساعت ۱۰ صبح و مسیر آن شامل دبیرستان امام هادی (ع) به طرف گلزار شهدا خواهد بود. 

وی ابراز داشت: سخنران آیین روز جهانی قدس در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد سید علی احمدزاده استاندار این استان است.

انتهای پیام 

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

  اخبار برگزیده