زمان برگزاری امتحانات خرداد دانش آموزان اعلام شد

برنامه امتحانات نهایی خرداد ۹۹ دانش آموزان در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛جلسه ستاد امتحانات اداره کل آموزش و پرورش این استان در خصوص چگونگی برگزاری و زمان امتحانات نهایی، هماهنگ و داخلی خرداد ماه در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ تصمیم‌گیری و اعلام شد: امتحانات دانش‌آموزان در همه دوره‌های تحصیلی در بازه زمانی ۲۶ اردیبهشت ماه تا بیست ونهم خرداد ۱۴۰۱ و به صورت حضوری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تربیتی نوبت دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دوره ابتدایی و ثبت نتایج در همه ی شهرستان‌ها و مناطق استان در بازه زمانی ۲۶ اردیبهشت ماه  ۱۴۰۱ لغایت چهارم اردیبهشت  ۱۴۰۱ انجام می‌گیرد.

حسنعلی عزت‌خواه با بیان اینکه طراحی سوالات پایه ششم برای داوطلبان آزاد بصورت هماهنگ منطقه‌ای، و امتحانات در بازه زمانی ۲۶ اردیبهشت لغایت چهارم خرداد برگزار می‌شود افزود: زمان برگزاری امتحانات پایانی نوبت دوم سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دوره متوسطه اول و دوم (پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم) در همه شهرستان‌ها و مناطق استان از تاریخ۲۶ اردیبهشت لغایت ۱۸ خرداد برگزار شود.

عزت‌خواه خاطرنشان کرد:امتحانات نهایی پایه دوازدهم از اول خرداد لغایت ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

وی گفت: در پایه‌های دهم و یازدهم در هر رشته یک درس بصورت هماهنگ استانی، نوبت صبح در ساعت ۱۰ و نوبت عصر ساعت ۱۵ مورخ ۱۸ خرداد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در حوزه‌های برگزاری امتحانات اظهار داشت افزود: امتحانات پایه نهم بصورت هماهنگ استانی و از تاریخ ۲۶ اردیبهشت لغایت ۱۸ خرداد برگزار می شود.

وی افزود: امتحانات هماهنگ استانی سال سوم متوسطه نظام قدیم (سالی واحدی۳-۳-۵) شاخه فنی و حرفه‌ای نیز از تاریخ ۱۹ خرداد۱۴۰۱ لغایت ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

عزت خواه در پایان گفت: آزمون المپیاد‌های علمی مرحله دوم در یک حوزه در دبیرستان فرزانگان متوسطه دوم (یاسوج) به تعداد ۸۹ نفر از تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ لغایت ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

  اخبار برگزیده