مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام خائیز دهدشت سرپرست تیم ملی شد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجید پارسایی مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام خائیز دهدشت به عنوان سرپرست تیم ملی هندبال پسران رده سنی نوجوانان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛عین الله دهقان اظهار داشت: انتصاب مجید پارسایی به این سمت از سوی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران انجام شده است. 

وی افزود: حکم انتصاب مجید پارسایی به امضای علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران رسیده و در آن آمده است که با توجه به مراتب تعهد، تخصص، سوابق و تجربیات ارزنده مجید پارسایی در هندبال کشور به موجب این ابلاغ ایشان به سمت سرپرست تیم ملی هندبال پسران رده سنی نوجوانان منصوب می‌ شود. 

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ادامه این حکم بیان شده است که انتظار می رود با استعانت از ایزد منان و سرلوحه قرار دادن راهبرد، تفکر، توکل و تلاش و با ساماندهی متفکرانه و هوشمندانه و همراه با برنامه ریزی اصولی و هدفمند در راستای سیاست های فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران و در سایه همکاری و هماهنگی با کادر فنی در انجام وظایف محوله کوشا باشید.  

دهقان عنوان کرد: در پایان این حکم عنوان شده است که امید است شاهد موفقیت، سرافرازی و سربلندی تیم ملی هندبال پسران رده سنی نوجوانان در میادین بین المللی باشیم.  

انتهای پیام 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    اخبار برگزیده