اختصاص ۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تکمیل و افتتاح طرح های عمرانی نیمه تمام کتابخانه های عمومی این استان ۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛محسن جبارنژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: اختصاص این میزان اعتبار پس از پیگیری ها، رایزنی ها و مکاتبه های لازم با مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از جمله معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی محقق شده است. 

وی افزود: این میزان اعتبار به زودی جذب و برای تکمیل و افتتاح طرح های عمرانی نیمه تمام کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد هزینه خواهد شد. 

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخی طرح های عمرانی کتابخانه های عمومی این استان بیش از ۱۰ سال است که با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی ناتمام مانده است. 

جبارنژاد عنوان کرد: چنانچه برای تکمیل و افتتاح طرح های عمرانی نیمه تمام کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد چاره ای اندیشیده نشود فرسوده می شوند. 

وی با اشاره به وجود چهار طرح عمرانی نیمه تمام کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، ابراز داشت: این طرح ها شامل کتابخانه مرکزی شهرستان های چرام و بهمئی، کتابخانه عمومی روستای بردپن دهستان زیلایی شهرستان بویراحمد و کتابخانه عمومی روستای ایدنک شهرستان لنده است. 

انتهای پیام 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    اخبار برگزیده