به گزارش خبرگزاری برنا از یاسوج؛مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین هفته جشنواره تابستانه یاسوج با حضور استان چهارمحال و بختیاری طی چهار شب گذشته درپارک ساحلی،آبشاریاسوج، سطح خیابان‌ها و معابر شهر برگزارشد.

محمود باقری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این جشنواره که با عنوان «یاسوج میزبان اقوام ایرانی، لبخندی برای گردشگران و همشهریان » برای اولین‌بار در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است، هفته سوم میزبان استان های خراسان رضوی و بوشهر خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمدافزود: در هفته اول هنرمندان و گروههای موسیقی استان خوزستان میهمان برنامه «شب‌های یاسوج» بودندو در دومین هفته از اجرای جشنواره تابستانه یاسوج گروههای موسیقی استان چهارمحال و بختیاری میهمان استان بودند و آواها و موسیقی‌های محلی خود را به اجرا گذاشتند.

وی ادامه داد: جشنواره تابستانه یاسوج یکم شهریورماه آغاز و تا ۲۷ شهریورماه ادامه خواهد داشت که در دو بخش شب‌های یاسوج و اجرای موسیقی و آئین‌های نمایشی اقوام ایران ساعت ۲۱ در شب‌های چهارشنبه و پنجشنبه در پارک ساحلی یاسوج برگزار می‌شود.

باقری خاطرنشان کرد: در هفته سوم ،جشنواره تابستانه یاسوج میزبان استان های خراسان رضوی و بوشهر خواهد بود.