به گزارش خبرگزاری برنا از گچساران؛ مسئول ورزش قهرمانی نفت و گاز گچساران از آغاز اردوی آماده سازی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در تهران خبرداد.

ابوالحسن غلامی با اعلام این خبر افزود: اردوی آماده سازی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران برای حضور در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور 30 بازیکن از صبح جمعه در تهران آغاز شده است.

غلامی تصریح کرد: پس از فراخوان عمومی جهت تست بازیکنان داوطلب با اولویت ورزشکاران بومی استان کهگیلویه وبویراحمد و همچنین استان های همجوار، تعداد 30 بازیکن به نخستین اردوی آماده سازی تیم فوتبال بزرگسالان نفت گچساران دعوت شدند.

وی اظهارداشت: انتخاب بازیکنان در مراحل مختلف تست گیری تنها برعهده کادرفنی این تیم بوده و با توجه به زمان محدود تا شروع مسابقات لیگ دسته دوم اولویت را به بازیکنانی که از نظر فنی و بدنی آماده تر بوده داده شده است.

مسئول ورزش قهرمانی امورورزش نفت و گاز گچساران همچنین از احتمال جذب یک یا دو بازیکن تقویتی دیگر در برخی پست ها توسط کادر فنی خبرداد.

وی تاکید کرد: بازیکنانی که در مرحله تست گیری شرکت کرده اند و قبول نشده اند نشانه عدم توانایی آنها در این رشته ورزشی نبوده و تنها با توجه به سیستم بازی وکادر فنی در میان آنهاگزینه های انتخابی مشخص شده است .

غلامی اظهارامیدواری کرد: با فرصت محدودی که در اختیار کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران قراردارد بتوانند این تیم را هرچه بهتر آماده حضور در مسابقات کنند.