به گزارش خبرگزاری برنااز یاسوج؛ رئیس هئیت دوچرخه سواری استان کهگیلویه وبویراحمد ازچهارمین همایش دوچرخه سواری در یاسوج درگرامیداشت هفته دفاع مقدس خبرداد.

فرج الله زارعی با بیان این خبر اظهار داشت:در گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری اداره کل ورزش و جوانان وسپاه فتح استان ،چهارمین همایش دوچرخه سواری در شهر یاسوج برگزار می شود .

زارعی ادامه داد:این همایش فردا پنج شنبه دوم مهر ماه از ابتدای بلوار عدل تا گلزار شهدای شهر یاسوج شهر یاسوج برگزارمیشود و در پایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کننده در این همایش جوایز نفیس و ارزنده ورزشی اهدا خواهد شد .

رئیس دوچرخه سواری استان در ادامه هدف از برگزاری این همایش را گرامیداشت رشاد تهای هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و بسیجیان سلشحور و شهدای جنگ تحمیلی ذکرکرد و اظهار داشت :هیئت دوچرخه سواری استان نزدیک به سه ماه است در استان مجدد راه اندازی شده و در این مدت با تلاش دیگر اعضای این هیئت سعی در توسعه و اشاع فرهنگ استفاده از این وسیله بجای ماشین شده ایم و توانسته ایم با برگزاری همایش های مختلف تا حدودی جوانان و خانواده ها را با این ورزش مهیج و شاد  آشنا کنیم .

زارعی در پایان از برگزاری این همایش در شهرستان بهمئی خبر داد و اظهار امید واری نمود با تلاش دیگر روسای شهرستانی بتوانیم این رشته را در استان فرا گیر کنیم .