به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سعید اوحدی امروز سه شنبه 15 مهر در حاشیه غبارروبی و عطرافشانی و تجدید میثاق با آرمان های شهیدان در گلزار شهدای گرگان با همراهی دکتر حق شناس استاندار گلستان ، تصرح کرد: امروز 3 تفاهم نامه با موضوع مسکن و اشتغال جامعه ایثارگری شامل خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همچنین ساماندهی گلزار شهدا با استاندار گلستان منعقد می شود.

وی افزود: قریب به 20 هزار گلزار شهدا در کشور وجود دارد که 20 درصد آنها نیازمند ساماندهی است و طی طرحی با همکاری دانشگاه ها و سپاه بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در حال اجراست.

معاون رئیس جمهور گفت: با همکاری اورژانس کشور تمهیداتی جهت ارائه واکسن آنفولانزا به جانبازان بالای 50 درصد و والدین شهدا که سن بالایی دارند ، در منازل شان به جای حضور در مراکز درمانی صورت گرفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد: جامعه ایثارگری طی 2 سال گذشته مشکلاتی را با بیمه دی داشته که بر اساس توافقات صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه کاملاً مرتفع شده و هزینه های درمانی ظرف مدت 48 ساعت پرداخت می شود.

سعید اوحدی یادآور شد: براساس تفاهم نامه امروز تلاش داریم با همکاری استانداری گلستان هزار مورد اشتغال و هزار واحد مسکونی جهت جامعه ایثارگری استان را تامین نماییم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: