به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ" سعید دادگر" اظهار کرد: به دنبال شکایت صاحب یکی از فروشگاه های بزرگ موبایل در "گنبدکاووس" مبنی بر کلاهبرداری از وی و احتمال دست داشتن یکی از کارمندان در این زمینه، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: طی بررسی های پلیس مشخص شد، فاکتورهای خرید و فروش گوشی های تلفن همراه با یکدیگر مطابقت نداشته و فردی اقدام به صدور فاکتورهای جعلی و همچنین دستکاری در تعداد اقلام کرده است.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: ماموران با انجام بررسی های تکمیلی به یکی از کارمندان آن فروشگاه مشکوک و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود که پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس اعتراف کرد که با دستکاری در فاکتورهای فروش و درج صوری تعدادی گوشی موبایل در آن ها و فروش موبایل ها به یک مالخر، مبلغ 40 میلیارد ریال از این فروشگاه کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری مالخر و کشف 15 میلیارد ریال از گوشی های آن فروشگاه از مخفیگاه وی، اظهار داشت: هر 2 متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: