به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سورنا ستاری صبح امروز شنبه 19 مهر در بازدید از شرکت های دانش بنیان با همراهی استاندار گلستان و دیگر مدیران استان، تصریح کرد: خوشبختانه روند حرکت استان رو به جلوست اما با توجه به توانمندی های استان باید این فعالیت ها در حوزه توسعه فعالیت های دانش بنیان تقویت شود.

ستاری افزود: معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور حمایت های معمول خود را از اقدامات دانش بنیان صورت می دهد و در حال حاضر بیش از 5400 شرکت دانش بنیان در کشور مشغول به فعالیت هستند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اثرات فعالیت شرکت های دانش بنیان در جامعه مشهود است و امیدواریم با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته این روند تسریع شود.

لازم به ذکر است سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح امروز با استقبال رسمی استاندار گلستان بمنظور بازدید از پارک علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان ، مراکز نوآوری صنایع خلاق، مراکز نوآوری سلامت و نمایشگاه محصولات فناورانه مرکز رشد و همچنین رونمایی از اولین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور رونمایی، افتتاح صندوق پژوهش و فناوری استان و امضا تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق وارد گلستان شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: