به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان، عبدالرضا دادبود عصر پنجشنبه در نشست امضای تفاهمنامه بین شهرداری گرگان و فدراسیون ورزش‌های همگانی با عنوان "شفا" اظهار کرد: ورزش همگانی از مواردی بود که طی این سالها به طور ویژه مورد توجه شهرداری گرگان بوده و از انجایی که همگانی کردن ورزش رسالت اصلی شهرداری است با امضای این تفاهم نامه فعالیت های شهرداری در این حوزه سمت و سوی علمی و بهتری پیدا میکند.

وی افزود: ورزشکاران حرفه ای به شهرداری پناه آورده اند اما هدف اصلی ما توسعه ورزش همگانی میباشد.

دادبود گفت: سال گذشته برای توسعه ورزش همگانی در محلات برنامه ریزی های خوبی صورت گرفت و همچنین برنامه‌ها و مسابقات مختلف ورزشی از جمله پیاده روی‌های خانوادگی به مناسبت‌های مختلف در شهر گرگان اجرایی شد.

وی با اشاره به پیست دوچرخه سواری در پارک جنگلی النگ دره گفت:در آینده دومین پیست دوچرخه سواری در پارک میدان بسیج راه اندازی خواهد شد.

وی گفت: با محوریت دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری، برای بانوان برنامه‌های مختلف ورزشی پیش بینی شده است.

و ی افزود: ساختار قامتی بانوان شاغل در شهرداری ارزیابی و متناسب با آن دستورالعمل‌های لازم به بانوان ارائه شده است.

دادبود از نصب سبد های بسکتبال در محلات شهر خبر داد و بیان داشت: یکی از برنامه‌های شهرداری توسعه ورزش همگانی در محله‌ای شهر است.

وی مجددا به تفاهم نامه امضا شده اشاره کرد و گفت: قطعا گرگان جزو شهرهایی خواهد بود که شاخص های این طرح را ارتقا خواهد بخشید و به عنوان یک پروژه اجتماعی فراگیر با تاثیر گذاری بالا به آن توجه ویژه خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: