به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛  هادی حق شناس امروز یکشنبه 27 مهر در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام ربیع الاول تصریح کرد: تالار های پذیرایی با ظرفیت 50 درصد و نهایتاً در مدت زمان 2 ساعت مجاز به ارائه خدمات هستند و در صورت تخطی با مدیران تالار برخورد خواهد شد.

وی افزود: برگزاری مراسمات مولودی خوانی در ماه ربیع الاول با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بلامانع است.

استاندار گلستان با بیان اینکه برخی از صاحبان مشاغل به افراد فاقد ماسک خدمات ارائه می کنند گفت: تمامی اصناف و صاحبان مشاغلی که با ارباب رجوع در ارتباط هستند مجاز به ارائه خدمات افراد فاقد ماسک نیستند و درصورت مشاهده ارائه خدمات با صاحبان مشاغل و کارمندان دستگاه های اجرایی برخورد خواهد شد.

استاندار گلستان یادآور شد: شرایط امروز استان حاصل زحمات همه تلاشگران عرصه مقابله با کروناست و نباید اجازه دهیم عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی برخی افراد موجب وضع بحرانی در استان شود.

حق شناس گفت: در حال حاضر 6 شهرستان در وضعیت سفید، 5 شهرستان در وضعیت زرد ، 2 شهرستان در وضعیت نارنجی و تنها یک شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد.

وی ادامه داد: قریب به 50 درصد بیماران کرونایی استان را سالخورگان بالای 60 سال تشکیل می دهند و جوانان برای سلامت پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها و پدران و مادران باید بیش از پیش مراقب داشته باشند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: