به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ مهران کاظم نژاد با حضور در دفتر خبرگزاری برنا در گرگان در گفتگو با خبرنگار این رسانه با اشاره به کمبود فضای سبز در مناطق شرق گرگان اظهار کرد: با توجه به بازدید های به عمل آمده و درخواست های مکرر اهالی تلاش خواهیم کرد نسبت به احداث پارک های جیبی در این منطقه اقداماتی انجام شود که در همین راستا از سه ملک متفاوت در این محلات بازدید شد تا مذاکرات با مالکان انجام شود.

وی افزود: با توجه به اینکه در این مناطق با محدودیت زمین و ملک مواجه هستیم بنابراین در نظر داریم چند پارک جیبی در محلات شرق شهرستان گرگان ایجاد کنیم و درصورتی که شهرداری بتواند ملک با مساحت بیشتر را تملک کند پارک های بزرگتر در این منطقه ایجاد خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرایی سالن ورزشی نیز با همکاری سپاه در منطقه چناران به زودی آغاز خواهد شد تا سرانه ورزشی شهروندان افزایش پیدا کند.

وی در ادامه به دیوار کشی های غیر مجاز در باکر محله گرگان اشاره کرد و گفت: مشکلاتی نظیر ایجاد سند های معارض و همچنین دیوار کشی توسط صاحبان بنگاه ها و دیگر افرادی که در این مسئله ذی نفع نبوده اند به صورت شبانه در این محله ایجاد شده است.

وی بیان داشت: به علت محدودیت در تعداد نیروهای شهرداری و افزایش این نوع تخلف، شهرداری به تنهایی پاسخگوی این تخلفات نیست .

کاظم نژاد با اشاره به اینکه تخلفات ساختمانی در کمیسیون ماده 100 رسیدگی و همچنین رای صادر میشود تاکید کرد: لازم است نیروی انتظامی و دادگستری نیز به این موضوعات ورود پیدا کنند تا تخلفات و عواقب ناشی از آنها کاهش پیدا کند.

وی گفت: نیروی انتظامی در ساعات اداری روز در خصوص تخلفات سد معبر در سطح شهر طبق قراردادی که فی ما بین وجود دارد همکاری دارد اما نیاز است که در خصوص تخلفات ساختمانی که به صورت شبانه رخ میدهد پلیس 110 با ما همکاری داشته باشد.

کاظم نژاد در ادامه همچنین در خصوص ساخت و ساز های عدالت 88 گرگان بیان داشت: در این منطقه تفکیک های غیر مجاز صورت گرفته است و شهرداری برای بازگشایی معابر بایستی برخی زمین ها را تملک نماید که برای ایجاد راه ورودی 2متری برای انجام خدمات برق و آب موافقت صورت گرفت.

وی افزود: برای انجام خدماتی نظیر آسفالت معابر بایستی 50 درصد ساخت و ساز ها و شبکه معابر انجام شود تا به آسفالت خسارت وارد نشود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: