خدمات دهی در مرکز سرطان بندر ترکمن به زودی انجام خواهد شد

به زودی شاهد خدمات هلال احمر در مرکز سرطان هلال احمر بندرترکمن خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ جلسه بررسی رفع موانع برای راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان هلال احمر با حضور نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و دیگر مسئولین خیرین شهرستان برگزار شد.

استان گلستان جزو استان هایی است که آمار ابتلا به سرطان در آن بالاست و وجود مرکزی به عنوان پیشگیری، کنترل و درمان سرطان می تواند کمک های موثری را در این زمینه به مردم ارائه دهد.

در جلسه بررسی موانع راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان هلال احمر در بندرترکمن، قاسم غریب آبادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان اظهار کرد: هلال احمر در این مرکز به دنبال کسب سود نیست و هدف آن تماما بر خدمت به مردم معطوف است.

وی افزود: خدمت خالصانه به مردم و برداشتن باری از دوش حوزه درمان استان از ثمرات راه اندازی این مرکز است و ما در کنار درمان استان هستیم، حمایت از هلال احمر در این حوزه به خدمت بهتر به مردم می انجامد.

جلال ایری نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی این مرکز که با کمک خیرین بنا شده به نفع مردم منطقه است، خیرین در صورت انگیزه خدمت بیشتر و موثرتر پیدا می کنند که ثمره ی زحمات خود را ببینند و همه ی ما باید کمک کنیم مرکز پیشگیری، کنترل و درمان سرطان هلال احمر به زودی و برای همیشه شروع به کار کند.

سعید گلفیروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اضافه کرد: علوم پزشکی استان در خصوص امور درمانی بیماران سرطانی دغدغه مند است و تامین پزشک و مسئول فنی برای مرکز سرطان هلال احمر قطعا خواسته ی ماست و با بررسی فرایند و با بکارگیری تمام اختیارات سعی می کنیم این مرکز بسیار خوب راه اندازی شود.

در پایان مقرر شد طی جلسه ای در ابتدای هفته آینده مشکل تخصیص مسئول فنی به این مرکز مرتفع و بعد از آن خدمات پزشکی به مردم شریف آغاز خواهد شد.

انتهای پیام 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گلستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گلستان

    اخبار برگزیده