استاندار گلستان: یاد شهدا مظهر قدرت ایران است

استاندار گلستان: یاد شهدا مظهر قدرت ایران است

استاندار گلستان با بیان اینکه شهدا برای اسلام و ایران خون پاک خود را تقدیم کردند گفت: یاد شهدا مظهر قدرت ایران، مظهر وحدت کلمه ما است.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ علی محمد زنگانه صبح امروز پنج شنبه (۳ آذرماه) در مراسم گرامیداشت شهدای کارمند استان اظهار کرد: این ایام فرصتی مقتنم است تا یاد شهدا باشیم و خانواده شهدا همانند نورافکن هایی برای نشان دادن راه به نسل های بعدی خود هستند.

 

استاندار گلستان ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای و تبریک هفته بسیج به مردم شریف استان بااشاره به بیانات رهبرمعظم «خانواده شهدا چشم و چراغ ما هستند» گفت: یکی از مهمترین برنامه های مدیران استان در این هفته دیدار با خانواده معظم شهدای کارمند است.

زنگانه با بیان اینکه شهدا برای اسلام و ایران خون پاک خود را تقدیم کردند گفت: یاد شهدا مظهر قدرت ایران ، مظهر وحدت کلمه ما است.

وی گذری به وصیت نامه شهدا زد و گفت: با مطالعه وصیت نامه شهدا گذشت و ایثار را می بینیم.

استاندار بیان کرد: در برهه تاریخی که درحال عبور از پیچ خطرناک برای رسیدن به الگوی مبتنی بر مدیریت دینی هستیم.

وی ادامه داد: این الگو در کنار سایر مکاتب در حال ارائه است و دشمنان در تلاشند تا این الگو محقق نشود و سایر مسائل بهانه هایی برای دشمن است.

زنگانه درپایان خود ضمن از این اقدام گفت: با برپایی چنین مراسماتی یادآوری آرمان های حضرت امام و شهدا را خواهیم کرد و امیدواریم رهروان خوبی برای شهدای گرامی مان باشیم.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گلستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گلستان

    اخبار برگزیده