از ابتدای سال بیش از ۲ هزار تخلف اقتصادی در گلستان به ثبت رسیده است

از ابتدای سال بیش از ۲ هزار تخلف اقتصادی در گلستان به ثبت رسیده است

سرپرست معاونت بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان اداره کل صنعت،معدن وتجارت گلستان گفت: در ۷ ماه سالجاری، بیش از ۲ هزار تخلف اقتصادی از طریق سامانه ۱۲۴ ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان: جعفرکرامتی اظهار کرد: در مدت ۷ ماهه امسال ازطریق مرکز مدیریت یکپارچه پاسخگویی و پایش خدمت اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان گلستان با شماره ۱۲۴ تعداد ۲ هزار و‌ ۶۷۸ گزارش مردمی پاسخ داده شده است.

وی گفت: از کل گزارش های دریافتی تعداد ۲۰۵ تماس منجر به ثبت تخلف و مابقی گزارشات دریافتی از طریق راهنمایی توسط کارشناسان این مرکز، پاسخ لازم داده شده است.

کرامتی بیان کرد: همچنین ۱۴۲ مورد از پرونده های متشکله منجر به مصالحه و جلب رضایت گشته که شاکیان پرونده ها در ازای دریافت حق و حقوق قانونی، تعویض کالای معیوب و یا دریافت خدمات معوق رضایت خود را اعلام نموده و به تبع آن از تشکیل و ارجاع پرونده به ادارات کل تعزیرات حکومتی و دیگر محاکم قضایی اجتناب شد.

وی با اشاره به بیشترین کالا و خدمات مورد تخلف نیز گفت: خواروبار، انواع نان، میوه و سبزی، حمل و نقل مسافر، غذاهای رستوران و قهوه خانه ای، پوشاک و مرغ بیشترین حجم تخلفات صورت گرفته را مشمول می شوند.

این مقام مسئول در پایان از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی ضمن جمع آوری مستندات کافی مورد را سریعا از طریق سامانه ۱۲۴ به بازرسان سازمان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گلستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گلستان

    اخبار برگزیده