به همت خَیر گنبدی؛ ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان گلستانی توزیع شد

به همت خَیر گنبدی؛ ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان گلستانی توزیع شد

به همت حاج محمد شهرکی، خَیر گنبدی؛ ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان گلستانی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گنبد کاووس؛ مراسم توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان و به همت حاج محمد شهرکی نیکوکار گنبدی با اولویت اهدا به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برگزار شد.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در حاشیه این مراسم اظهار کرد: دستان بسیاری از افراد متمکن در هنگام خیرات می لرزد که این نشانه خوبی نیست.

آخوند عبدالباسط نوریزاد افزود: مومن واقعی کسی است که مال خود را با خوشحالی در راه رضای خدا بدهد زیرا خوشحال کردن خانواده بی بضاعت بهترین عمل در پیشگاه خداوند است.

وی گفت: حضرت علی (ع) می فرماید خداوند فرصت هایی را برای شما به وجود می آورد تا به خلق خدا خدمت کنید و شما باید این فرصت ها را مغتنم بشمارید.

در ادامه نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی هم گفت: در سال های گذشته بحران های متعدد را پشت سر گذاشتیم و در بحران کرونا، همه کشور ها باید بر اساس داشته ها این اپیدمی را مدیریت می کردند و نمی توانستند روی کمک سایر کشور ها حساب کنند.

رضا آریانپور ادامه داد: با وجود تحریم ها علیه کشور ما، اما مدیریت مقام معظم رهبری و کمک های خیرین باعث شد از این پاندمی عبور کنیم.

وی افزود: اگر در کرونا خیران ورود نمی کردند دولت در مدیریت این پاندمی دچار مشکل میشد.

آرایانپور تصریح کرد: در تمام دنیا با افزایش بی رویه قیمت مواد خوراکی مواجه شدیم و اکنون بسیاری از مردم در فقر قرار دارند اما خیران همیشه در کنار مردم بوده اند.

نیکوکار گنبدی هم در سخنان خود اظهار کرد: کشور ما در زمان کرونا مدیریت بسیار خوبی داشت و با کمک خیران از بسیاری کشورهای اروپایی در این زمینه جلوتر بودیم.

حاج محمد شهرکی افزود: اکنون دشمن ساکت نمانده و جنگ اقتصادی را در برابر کشور ما در پیش گرفته است اما به خوبی به این مسئله واقف است که تحریم ها در ملت ایران اثر ندارد.

وی تاکید کرد: هر چه داریم از شهدای مدافع امنیت، مدافع  حرم و هشت سال دفاع مقدس داریم.

شهرکی با تاکید به اینکه امیدواریم دولت با خیران در تعامل باشد، گفت: متاسفانه افرادی خواسته و ناخواسته آب به آسیاب دشمن می ریزند.

وی افزود: برخی مدیران همراه خیران هستند اما بعضی از آنها چوب لای چرخ این افراد می گذارند.

وی ادامه داد: از خیران می خواهیم در رویارویی با این افراد به آنها اهمیت ندهند زیرا این افراد در همه ادوار بوده اند و اکنون هم هستند.

این نیکوکار گنبدی گفت: کشور ما کشور سرمایه داری است و به مدیران قوی نیاز دارد.

وی بیان کرد: از ابتدای شروع پاندمی کرونا تا کنون ۱۵۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان گلستانی توزیع شده است.

همچنین در این مراسم از خانواده های شهید مصطفی سو سرائی، شهید علی سراوانی، شهید امیرحسین خالص خمر، شهید معین بیانی، شهید روبرت اودیسیان، شهیدان عبدالرحمان و اراز محمد حبیب لی تقدیر شد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گلستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گلستان

    اخبار برگزیده