به گزارش خبرگزاری برنا،هفته چهارم رقابت های لیگ برتر بسکتبال شامگاه دوشنبه در شهرهای مختلف برگزار شد که در یکی از بازی ها تیم های شهرداری گرگان و نیروی زمینی تهران در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند.

این بازی که در مقابل دیدگان حدود ۱۵۰۰ تماشاگر برگزار شد در پایان با نتیجه نزدیک ۵۴ بر ۵۳ به سود تیم میهمان به پایان رسید تا گرگانی ها سومین شکست متوالی فصل جدید لیگ برتر را تجربه کنند.

کوارترهای اول و سوم به ترتیب با امتیاز ۱۸ بر ۱۷ و ۱۲ بر ۶ به سود تیم شهرداری به پایان رسید و نیروی زمینی کوارترهای دوم و چهارم را به ترتیب با امتیاز ۱۳ بر ۹ و ۱۸ بر ۱۴ به سود خود خاتمه داد. نکته جالب آنکه تیم شهرداری گرگان در فاصله دوثانیه به پایان با دو امتیاز از حریف پیش بود که در این لحظه پرتاب سه امتیازی بازیکنان میهمان برنده بازی را تغییر داد.

جعفر محمدپور به عنوان سرداور با کمک های سروش خادم حسینی و فرشاد هاشمی کار قضاوت را برعهده داشتند و نادر باقری ناظر این بازی بود.

محمدمهدی ایزدپناه شاگردانش را با ترکیب ابتدایی مجید قاسم زاده، مهدی شیرجنگ، سعید محمدی، ساسون آبرامیان و مهدی مرادی نسب آغاز کرد و شاگردان محمدرضا اسلامی با ترکیب مبین شیخی، وحید دلیرزهان، ارسلان کاظمی، نوید فراهانی و محمد ترابی وارد زمین شدند.

ارسلان کاظمی بازیکن ملی پوش نیروی زمینی با کسب ۱۴ امتیاز، انجام ۱۵ ریباند و اثرگذاری ۳۱ «دبل دبل» کرد و موثرترین بازیکن زمین لقب گرفت. در تیم شهرداری اما ساسون آبرامیان با اثرگذاری ۱۴ بهترین عملکرد را داشت.

هردوتیم دو بازی قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند و یک بازی معوقه دارند. با این نتیجه تیم نیروی زمینی چهار امتیازی شد و در مکان هفتم جدول جای گرفت. شهرداری نیز با سه امتیاز حاصل از سه شکست در رتبه نهم جدول ۱۰ تیمی مسابقات قرار دارد.

در هفته پنجم مسابقات که دوشنبه یکم آذر برگزار می شود تیم شهرداری گرگان در آبادان به مصاف تیم مدعی پالایش نفت می رود و نیروی زمینی در خانه از شهرداری کاشان پذیرایی می کند.