به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ چندی پیش ویدیویی عجیب و ترسناک از حمله یک سگ به زن میان سال در تمام صفحات مجازی منتشر شد که باعث تعجب کاربران این صفحات شد.

روز گذشته ویدیویی عجیب و ترسناکی از حمله یک سگ به زن میان سال که توسط دوربین های رستوران ثبت شده بودند،در صفحات مجازی همانند ویروسی بزرگ منتشر شد.همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،صاحب سگ ابتدا به همراه سگ خود به سمت دوستان خود می آید و وضعیت تمام افراد حاضر در رستوران کاملا مناسب است. پس از گذشت مدت کوتاهی ، سگ به سمت زن میان سالی که در گئشه سمت راست رستوران نشسته بود نزدیک می شود و وی برای محبت کردن به سگ،نزدیک او می شود و سرش را به سر سگ می چسباند که ناگهان سگ به سمت او حمله می کند و سر زن میان سال را با استفاده از دندان هایش آسیب می زند و بشدت زخمی می شود.

حمله سگ

طبق آخرین آمار پلیس اعلام کرد که وی از ناحیه چشم آسیب دیده است و باید جراحی پلاستیک بر روی صورت او انجام شود.همچنین پزشکان گفتند که چشم وی با استفاده از جراحی می تواند کاملا بینایی خود را بدست بیاورد. با این وجود خانم میان سال به نحوی با شانس فوق العاده خود توانست جان سالم بدر ببرد و لازم بذکر است که هنوز بیماری هایی که سگ به آنها مبتلا است توسط پزشکان چک نشده است و سگ را برای بررسی و آزمایش خواهند فرستاد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: