جزییات کامل محدودیت‌های ترافیکی جاده ها در تعطیلات محرم

جزییات کامل محدودیت‌های ترافیکی جاده ها در تعطیلات محرم

محدودیت های ترافیکی درجاده کرج-چالوس به مناسبت تعطیلات پایان هفته و تاسوعا و عاشورای حسینی اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ رضا گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز در رابطه با اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات محرم در محورهای این استان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 5 و 6 شهریور از ساعت 12 ظهر الی 2 بامداد  و روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع است و  با اعلام ماموران  پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همین روزها  از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه 7 شهریور ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.

گودرزی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی پلیس راه ناجا ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز شنبه 8 شهریور ماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده  و با اعلام ماموران  پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال بصورت یک طرفه خواهد شد.

وی گفت:  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه جاری تا پایان ترافیک، از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 همین روز ها از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال یک طرفه خواهد بود.

گودرزی خاطرنشان کرد: چنانچه حجم بار ترافیک در  ابتدای جاده کرج - چالوس افزایش یابد محدودیت ترافیکی از میدان امیر کبیر اجرا می شود.

وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند با توجه به اینکه مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است در صورت نیاز با این شماره تماس بگیریند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوناگون

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوناگون

    اخبار برگزیده