گروه خودروسازی سایپا 3 درصد جلوتر از برنامه فروردین 1401

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه این مجموعه از برنامه تولید ارائه شده به وزارت صنعت، معدن و تجارت 3درصد جلوتر است، گفت: گروه خودروسازی سایپا در کنار تکمیل کاری خودروهای ناقص، موفق شده در ماه گذشته ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را تولید کند.

به گزارش برنا به نقل از روابط عمومی سایپا، مسعود پروین با اشاره به اینکه گروه خودروسازی سایپا در برنامه تولیدی که به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه کرده بود، می بایست در فروردین ماه 20134 دستگاه خودرو تولید می کرد، تصریح کرد: این مجموعه با وجود تمام مشکلات و خودروهای ناقصی که وجود داشت، موفق شد ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را تولید کند و همزمان خودروهای ناقص را نیز کاهش دهد به طوری که موجودی خودروهای ناقص گروه سایپا که در پایان فروردین ماه سال گذشته حدود 58 هزاردستگاه بود با انجام تکمیل کاری، تا پایان فروردین ماه سال جاری به حدود 31 هزار دستگاه رسید.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر اینکه میزان خودروهای ناقص در فروردین ماه سال جاری نسبت به سال گذشته حدود 47 درصد کاهش یافته است، اشاره کرد: تمام بخش های گروه خودروسازی سایپا در تلاش هستند تا ضمن به صفر رساندن خودروهای ناقص، افزایش تولید را برای این مجموعه رقم بزنند.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در اردیبهشت ماه افزایش محسوسی در تولید ثبت شده است به نحوی که در 17 اردیبهشت ماه تولید  به مرز 1700 دستگاه رسید و تثبیت این روند در دستور کار تمام حوزه ها قرار گرفته است.

او خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا 18 اردیبهشت ماه بیش از 35000 دستگاه انواع محصولات در گروه خودروسازی سایپا تولید شده که حدود 90 درصد آن (حدود 32 هزار دستگاه) عبور مستقیم بوده و در فرآیند تحویل به فروش قرار گرفته است.

پروین با بیان اینکه عبور مستقیم خودروها باعث سه اتفاق رشد کیفی خودروهای تولیدی، کاهش هزینه های مربوطه و افزایش سرعت در تحویل خودروها به مشتریان می شود، افزود: از ابتدای سال جاری تا 18 اردیبهشت ماه با حدود32 هزار دستگاه تولید عبور مستقیم وتکمیل حدود19 هزار دستگاه خودروهای ناقص، 51 هزار دستگاه خودرو آماده تحویل به فروش شد که این امر دستاوردی جدید محسوب می شود.

انتهای پیام/

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار گوناگون

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار گوناگون

  اخبار برگزیده