به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ جامعه ورزش و جوانان استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن؛سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛بیانیه ای را صادر کرد.
متن این بیانیه بدین شرح می باشد:
« جاء الحق و زهق الباطل »
انقلاب اسلامی ایران به عنوان میراث ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با فراز و نشیب‌ها و جانفشانی‌های بسیار هم اکنون به چهل سالگی خود رسیده است ، بحمدالله این انقلاب با مدد و یاری الهی، رهبری داهیانه و مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبرمعظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی)، حمایت و پشتیبانی آحاد مردم و تأسی به مبانی اصیل اسلامی، تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی و با زنده نگه داشتن فریاد بلند استقلال، عدالت خواهی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران قدرتمندانه در حرکت است.
۴۰ سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ترین دسیسه‌ها جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را خار چشم جبهه ظلم و استکبار کرده است.
جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان سمنان اعم از قهرمانان و ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران و مربیان و نیز جوانان مؤمن و انقلابی اعم از تشکّل ها و اعضای سازمان های مردم نهاد همگام با دیگر آحادمردم در شرایطی که دشمنان قسم و زخم خورده انقلاب اسلامی با تهدیدات و تحریم های اقتصادی که نشان دهنده اوج عداوت استکبار با ملّت قهرمان و سرافراز ایران اسلامی است و ایران عزیز اسلامی را در مرحله سرنوشت سازی قرارداده با حضور پرشور و حماسی در راهییمایی یوم الله 22 بهمن ماه ،ضمن همراهی وحمایت از فریادهای استقلال طلبی ملّت های مسلمان،باآرمانهای بلند بنیانگذار کبیر و رهبر معظم انقلاب (ره) و شهدای انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.
جامعه ورزش و جوانان شهرستان سمنان از ساعت9:30 صبح روز دوشنبه 22 بهمن ماه دراستادیوم تختی سمنان حضور بهم خواهند رساند و سپس به سمت مسیر راه پیمایی حرکت خواهند کرد.