به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در سمنان گفت : ملت ایران انقلابی است و هرگز بین انقلاب و مردم فاصله ای نبوده است .
وی افزود: برخلاف تصور دشمنان ، مردم انقلاب را از خودشان می دانند و در کنار آن باقی می مانند.
ضرغامی با تمجید از جوانان انقلابی دیروز و امروز استان سمنان گفت: جوانان استان سمنان پیشگام در تظاهرات و راهپیمایی ها و مقابله با رژیم ستمشاهی بودند.
وی با تشریح انقلاب های سایر کشورها نظیر مصر و انحراف های در آنها تصریح کرد: ملت ایران انقلاب را از آن خود می داند بنابراین در حفظ ارزش های آن کوشاست و اجازه نمی دهد مانند سایر انقلاب ها دچار انحراف شود.
ضرغامی با تمجید از مقام شامخ امام راحل و شهدا به تفاوت های ساختاری بین رهبری  در دنیای غرب و ایران اسلامی پرداخت و گفت : اسکتبار  با  تجهیزات  نظامی ، سلاح و هزینه منابع مالی فراوان  می خواهد جهان را اداره کند ولی رهبری جمهوری اسلامی ایران از جنس رهبری نرم و در حیطه اندیشه ، تفکر و رهبری بر دل هاست .
وی با بیان نقل قولی از رهبر معظم انقلاب که فرمودند : " سختی سازش به مراتب سخت تر و پیچیده تر از بعضی مرارت های مقاومت است " تاکید کرد : مقاومت هزینه دارد سختی دارد اما همراه با شیرینی عزتمندی و سربلندی مقابل استکبار است .