به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در مسیر راهپیمایی 22 بهمن 1397، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد حضور و مشارکت مردم در همه صحنه‌های انقلاب و بزرگ ترین جشن ملی ماست.

طالبی ادامه داد: این حضور پیام بسیار روشنی برای همه ازجمله دشمنان خارجی انقلاب دارد ‌که این وحدت و انسجام را ببینند، در برنامه‌های خودشان و توطئه‌هایشان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدیدنظر کنند و بدانند که این مردم بعد از گذشت ۴۰ سال همچنان پایبند اهداف و آرمان های انقلاب هستند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی پیام داخلی نیز دارد که ما می توانیم انسجام و وحدت داشته باشیم و در کنار هم برای آینده کشور و رفع مشکلات با اتحاد، ‌همدلی و انسجام بیشتر حرکت کنیم.

طالبی خاطرنشان کرد: مردم استان یزد همچنان وفادار به آرمانها و اهداف اولیه انقلاب هستند، اگر زمینه حضور وحدت بخش و انسجام بخش آنها فراهم شود همه در کنار هم و در یک صف واحد با یک هدف مشترک ‌که اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عمل به آرمان‌های انقلاب ‌و امام عظیم الشان و رهنمودهای مقام معظم رهبری است، به صحنه خواهند آمد.

عالی ترین مقام اجرایی استان ‌گفت: شرایط امروز کشور و شرایط سختی که فراروی ملت ماست قابل مقایسه با هیچ مقطع ‌زمانی دیگری نبوده و نیست اما بسیار خوشحالم از اینکه مردم درک درست و دقیقی از این شرایط دارند و همین بهترین قوت قلب برای مسئولان است، وقتی آنها می بینند مردم با وجود همه مشکلات می آیند و پای آرمان‌هایشان ایستاد‌ه اند و مقاومت می کنند و در مقابل مشکلات امیدشان به آینده را از دست نداده و نمی دهند خالصانه و خاشعانه برای رفع مشکلات مردم تلاش شبانه‌روزی می‌کنند.

طالبی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: از این حضور و مشارکت گسترده مردم درس بگیریم و همچنان در همه صحنه ها با وحدت و انسجام حرکت کنیم، مطمئن باشیم در صورت حفظ چنین انسجامی می توانیم از مشکلات فرارو به راحتی عبور کنیم و امید داشته باشیم به شرایط بهتری که انشاالله در آینده پیش روی ملت ایران گشوده خواهد شد.