به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، ‌نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه رویش‌هایی که در انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته نشان دهنده اصلات آن است، ‌بیان کرد: دشمنان بر روی انحراف در نسل جدید انقلاب برنامه‌ریزی بسیار زیادی انجام داده‌اند اما تمام نسل‌های انقلاب همچنان دشمنان را ناامید کرده و می‌کنند.

"‌آیت الله محمدرضا ناصری" با اشاره به اینکه قرار گرفتن ما در چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران، بهترین فرصت برای بازنگری در ارتباط با عملکردمان در سال‌های قبل است، خاطرنشان کرد: تمام ارگان‌ها به بررسی دقیق و اساسی در ارتباط با عملکرد خود بپردازند.

امام جمعه یزد تصریح  کرد: این محاسبه و بررسی دقیق وظیفه‌ای است که بر دوش همه ما قرار گرفته و باید نسبت به رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتی که در فعالیت‌هایمان داشتیم، اقدامات لازم را انجام دهیم.

‌وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک مرحله از تحقق ظهور حضرت امام زمان(عج) است، ‌گفت: جمهوری اسلامی ایران برگرفته از ارزش‌های اسلامی است و باید از این ارزش‌ها به درستی حراست و محافظت کنیم.

آیت الله ناصری به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه تاکید کردند که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب همیشگی است و دلیل این موضوع هم پایه‌های انقلاب که برگرفته از ارزش‌های اسلامی و قیام حضرت امام حسین(ع) است.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: از استاندار یزد می‌خواهم به همه فرمانداران، مسئولان و کارکنان ادارات ‌ابلاغ کند این بیانیه را به دقت مورد مطالعه قرار دهند ‌تا در تمام فعالیت‌های پیش روی خود، نقشه راه قرار دهند.

‌امام جمعه یزد در پایان سخنان خود بر ضرورت وجود نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: نشاط باید در جامعه وجود داشته باشد و زمینه‌های آن هم فراهم شود اما این موضوع نباید به بهانه‌ای برای شادی‌های نادرست و حرام تبدیل شود.