به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی به نقل از فدراسیون تیراندازی، جلسه بدرقه تیم ملی تیراندازی روز گذشته با حضور علی دادگر رئیس و اعضای فدراسیون در محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.
علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت این رقابتها گفت: امیدوارم در این رقابت ها نیز طبق مسابقات قبل دست پر و با کسب سهمیه المپیک به کشور باز گردید.

وی در ادامه افزود: با این روحیه ای که از شما می بینم انشاالله شاهد افتخار آفرینی و موفقیت هایتان خواهیم بود.

این مسابقات سومین جام جهانی تیراندازی در سال 2019به شمار می رود که با حضور بیش از 500 ورزشکار از سراسر جهان برگزار می شود و تیم ملی ایران با 15 ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

تیم ملی تیراندازی کشورمان در دو گروه، 27 اردیبهشت ماه و 2 خردادماه تهران را به مقصد مونیخ ترک خواهد کرد.

فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان گروه اول اعزامی تیم ملی تیراندازی را تشکیل می دهند. 

گروه دومی اعزامی نیز متشکل از حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه خواهند بود.

رقابتهای تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو از 3 تا 10 خرداد ماه در کشور آلمان برگزار می شود.