به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، با حضور آیت‌الله محمد رضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی در حسینیه صاحب الزمان محمود آباد یزد به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

مجید جوادیان‌زاده در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه نمایشگاه علوم قرآنی یزد شامل سه بخش است اظهار داشت: وجود 4 هزار عنوان در موضوعات مختلف قرآنی و دینی با تخفیف 50 درصد، حضور 20 غرفه فعالیت‌های قرآنی و اعتقادی در راستای ارائه ظرفیت‌های قرآنی استان یزد و همچنین برگزاری شب شعر رمضان و گردهمایی حافظان و قاریان استان از دیگر بخش‌های این جشنواره است.

مدیرکل ارشاد یزد با اشاره به اینکه هفتمین نمایشگاه علوم قرآنی استان یزد تا روز 2 خرداد ماه دایر است تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 21 الی یک بامداد برای بازدید از این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

وی به فعالیت‌های متنوع قرآنی در اداره کل ارشاد استان یزد اشاره کرد و گفت: اداره کل ارشاد استان یزد در سال‌های گذشته برنامه‌های قرآنی بسیاری را در استان برگزار کرده که مهمترین این فعالیت‌ها در سال قبل برگزاری جشنواره ملی نقاشی خط آیات، حضور بیش از 8 هزار نفر در مسابقات قرآن کریم و همچنین ترویج حفظ جزء 30 و حمایت از چاپ و خرید کتاب‌های قرآنی از جمله این برنامه‌ها است.