به گزارش گروه استان های برنا؛ نوروز هاشمی رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۵ عضو این کلاس از استان‌های خوزستان،لرستان و کهگیلویه و بویراحمد در رشته علوم اجتماعی با هدف روزی به یاد دیروز گرد هم آمدند.

دکتر هوشنگ علیبازی از اعضای این کلاس و عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور در تهران نیز گفت: از طریق فضای مجازی همدیگر را پیدا کردیم و برای سفری به گذشته ۳۰ سال پیش در آستانه بازنشستگی دور هم جمع شدیم.

آقای رحیمی زاده از دهدشت هم گفت: اشک شوق در دیدگان بیشتر همکلاسان جمع شد و لحظات هیجان انگیزی را در کلاس تجربه کردیم.

آقای مختاری از دزفول نیز گفت: بعد از ۳۰ سال گرچه چهره ها با گذشت روزگار تغییر کرده ولی با دیدار دوباره تمام خاطره ها تداعی شد و مفتخریم که در این جمع افرادی با درجات عالی، علمی از فوق لیسانس و دکترا حضور دارند.

آقای بدره از دنا هم گفت: اگر به طور متوسط سالانه ۱۰۰ دانش آموز متوسطه اول داشته باشند این کلاس ۳۵ نفری ۱۰۵ هزار نفر دانش آموز را آموزش و به جامعه تحویل داده است.

آقای حشمت الله جاودان خرد از اساتید دانشگاه یاسوج هم گفت: روزی به یاد دیروز تداعی خاطراتی ارزشمند وماندگار برای همه اعضای کلاس شد.

مسعود بیضایی متولی برگزاری کلاس هم گفت: یکبار دیگر بعد از 30 سال یادها،خاطره ها مرور و اعضای کلاس با کوله‌باری از تجربه به بازنشستگی نائل شدند.

استاد عمران شکیبایی از اساتید ۳۰ سال پیش این کلاس هم درسی را تدریس کرد و گفت: من هنوز نیز تدریس می کنم و با آنکه دانشجویان ۳۰ سال پیش دارند بازنشسته می‌شوند من با دیدن آنها روحیه جوانی گرفتم.

 این کلاس در یکی از فضاهای دانشگاه فرهنگیان یاسوج و با شور و حال خاصی برگزار شد.