به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه بر لزوم انجام کلیه خدمات در بستر الکترونیکی به منظور تسهیل، تسریع و کاهش هزینه‌ها در دستگاه‌های اجرایی گفت : براساس تشریح شرایط احراز هویت الکترونیکی خدمات گیرندگان توسط اداره کل ثبت احوال از امروز به منظور احراز هویت ارباب رجوع دریافت هرگونه کپی مدرک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی و... ممنوع است و کلیه دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستندکه از دستگاه احراز هویت الکترونیکی برای ارباب رجوع و ارایه خدمات (بطور کاملا رایگان) استفاده کنند.

او لزوم ثبت کلیه اموال منقول و غیرمنقول را در سامانه «سادا» یادآور شد و گفت : در گزارش آتی اداره کل اقتصاد و دارایی میزان پیشرفت در ثبت اطلاعات بررسی خواهد شد و با دستگاه‌هایی که در این امر اهتمام نداشته باشند، برخورد جدی صورت خواهد گرفت. همچنین کلیه بستر‌های لازم در این سامانه فراهم و مشکلات احتمالی نیز سریعا رصد و رفع می‌شود.

 حبیب الله وفایی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان روند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۸ را که به صورت کاملاً الکترونیکی انجام شده بود را تشریح کرد و گفت: براساس دستورالعمل ابلاغی و براساس پایش و تحلیل داده‌های مندرج در سامانه ارزیابی طبق شاخص‌های پیش بینی شده انجام در جشنواره شهید رجایی از دستگاه‌های اجرایی برتر تقدیر خواهد شد .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: