به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مراسم معارفه و تکریم روسای جدید و سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با حضور «سیدضیاالدین شجاعی برهان» مشاور ارشد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی برگزار شد.

مدیرکل جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در این آیین اظهار کرد: با همراهی شرکای اجتماعی اقدامات لازم برای تثبیت اشتغال موجود و افزایش اشتغال پایدار، حسب شرایط حساس زمانی به عمل آورده و از طریق گسترش پژوهش و آموزش، شتاب لازم برای افزایش و توانمندی بخش تعاون و کاهش مشکلات آن‌ها به عمل خواهیم آورد.

حسین فتحی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت کاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت متبوع در استان نسبت به کاهش آسیب‌های اجتماعی گروه‌های آسیب پذیر در واحدهای تولیدی و صنعتی و تعاونی‌ها اهتمام لازم خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: از زحمات دکتر حسینی که انسانی شایسته، بافضیلت و مردم دار بوده و اقدامات قابل توجهی در حوزه کارگری و کارفرمایی انجام داده‌اند قدردانی می‌کنیم.

گفتنی است؛ «حسین فتحی» در سوابق مدیریتی خود ریاست خدمات اشتغال، ریاست اداره حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون روابط کار این اداره کل را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: