به گزارش برنا از اراک ، سوسن طوفانی  افزود : ۲۰ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران هیأت اسکواش این استان در رقابت‌های مختلف داخلی و بین‌المللی طی سال گذشته کسب شده است.

طوفانی ادامه داد: از این رقم مدال رنگارنگ یک مدال توسط سپهر اعتمادپور در رقابت‌های بین المللی مالزی، ۶ مدال از رقابت‌های بین‌المللی یزد جونیور، پنج مدال از مسابقات ایران جونیور، چهار مدال از رقابت‌های اصفهان جونیور، سه مدال از رقابت‌های کشوری و یک مدال نیز از مسابقات المپیاد استعدادهای برتر توسط ورزشکاران کسب شده است.

وی افزود: همچنین سال گذشته ۶ ورزشکار به اردوی تیم ملی اسکواش دعوت شدند، که از این تعداد ورزشکار ۲ نفر به اسامی ستایش پزشکی و سپهر اعتمادپور به عضویت تیم ملی اسکواش درآمدند.

رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از یک‌صد ورزشکار سازمان یافته با این هیأت همکاری داشتند، بیان کرد: طی سال گذشته هیأت اسکواش استان مرکزی در میان هیأت‌های ورزشی کشور در بخش ورزش همگانی مقام نخست و در مجموعه بخش قهرمانی و همگانی بعد از تهران در جایگاه دوم ایستاد.

طوفانی گفت: همچنین سال گذشته با هدف ارتقای سطح دانش مربیان و داوران اسکواش مرکزی با مربی پاکستانی به نام محمدمهدی قرارداد منعقد شد که پس از گذشت چهار ماه به‌دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا به ناچار این مربی به کشورش بازگشت.

رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی خاطرنشان کرد: طی سال گذشته این هیأت افتخار میزبانی چند دوره مسابقات کشوری و بین‌المللی، برگزاری کلاس‌های داوری و مربی‌گری را داشت.

وی حضور مریم کیشانی و رامین مجیدی در رقابت‌های قهرمانی کشور و بین‌المللی به‌عنوان داور و شیوا تجویدی مربی فعال استان مرکزی به‌عنوان کمک مربی اردوهای تیم ملی و سرپرست فنی رقابت‌های کشوری و حضور دیگر مربی استان، فاطمه صفری در دوره مربی‌گری جهانی را از دیگر افتخارات هیأت اسکواش استان مرکزی برشمرد.

به گفته رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی، ستایش پزشکی، سپهر اعتمادپور، محمدصالح آقاخانی و عسل محمدی به‌عنوان ورزشکاران شاخص هیأت اسکواش مرکزی شناخته شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: