به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛  منوچهر فخری روز سه‌شنبه در جلسه بررسی وضعیت طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان (دور اول و دوم) در سالن جلسات ساختمان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان که در جذب اعتبارهای عمرانی در سال‌های گذشته موفق نبودند، تا پایان شهریور امسال مهلت دارند پیگیری‌های لازم را انجام دهند و در صورت ادامه کم کاری این مدیران استعفا دهند.
وی خاطر نشان کرد: پیوست‌های اجتماعی در طرح های عمرانی به صورت ویژه پیگیری شود و برخی از طرح های زیرساختی استان باوجود پیشرفت فیزیکی قابل توجه اما به دلیل برخی مشکلات اجتماعی متوقف شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تلاش دستگاه‌های اجرایی استان برای جذب اعتبارهای ملی افزایش یابد و نباید مردم تاوان کم کاری های برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی را بدهند.
فخری تصریح کرد: به طور قطع با مسئولانی که برای ساخت طرح های عمرانی استان تلاش ندارند، در چارچوب قانون و اختیار برخورد خواهد شد.
وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی مسئول مستقیم در تاخیر در تکمیل یا ساخت طرح‌های عمرانی در استان هستند و هیچ قصوری از مدیران در تکمیل نشدن طرح ها پذیرفته نیست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: ساخت تالار مرکزی سمنان ، بیمارستان مهدیشهر و دیگر طرح های عمرانی از مطالبه های به حق مردم است و به طور حتم باید بیمارستان مهدیشهر تا پایان هفته دولت باید به بهره برداری برسد.
فخری گفت: همچنین از تلاش مدیرانی که در جذب اعتبارهای ملی در تلاش هستند، نهایت قدردانی را دارم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: