به گزارش برنا از اراک ، حجت‌الاسلام سید عبدالمهدی موسوی در جریان بازدید از شرکت کمباین سازی ایران در اراک، افزود: استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور و دومین قطب صنایع مادرتخصصی سهم به سزایی در تحقق جهش تولید و رونق کسب و کار و ارزش افزوده اقتصادی دارد.

وی ادامه داد: وجود نیروی انسانی خلاق و با انگیزه و استفاده از فناوری روز دنیا در بخش صنعت استان مرکزی، این استان را به عنوان قطب صنعت کشور معرفی کرده و باید از این ظرفیت در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب استفاده کرد.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: فعالیت شبانه روزی واحدهای تولیدی این استان در شرایط تحریم و وضعیت نامطلوب اقتصادی از قبیل کمباین‌سازی ایران نشان از اراده جدی در راستای رونق و جهش تولید در این استان دارد.

حجت‌الاسلام موسوی اضافه کرد: شماری از واحدهای صنعتی استان مرکزی با مشکلات و چالش‌های بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند که برای حل مشکلات آنها کار گروهی تخصصی در دستگاه قضایی استان تشکیل شده و آنچه را که مربوط به استان می‌شود مرتفع و آنچه را که به مرکز مربوط می‌شود با مستندات موجود به دستگاه‌های مربوطه ارسال می‌کنیم.

وی افزود: بازدید از صنایع استان و پیگیری مشکلات آنها از تاکیدات رئیس قوه قضائیه است و تا آنجا که امکان داشته باشد برای ایجاد رونق در صنایع و واحدهای تولیدی تلاش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: