به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ علی تشنه دل در حاشیه بازدید استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از واحدهای صنعتی شهرستان سمنان با اعلام این خبر گفت: استان سمنان رتبه اول تولید الکتروموتور هود آشپزخانه و رتبه دوم تامین الکتروموتور در سطح کشور را دارد

وی گفت: شرکت نام آوران صنایع آروین با سرمایه گذاری ثابت حدود ۳۰ میلیارد ریال و سرمایه در گردش حدود ۴میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان واقع است که در زمینه تولید انواع الکتروموتور فعالیت دارد.

سرپرست سازمان صمت استان با اشاره به ویژگی های شاخص این مجموعه تولیدی اظهار کرد: این شرکت ظرفیت تولید سالانه ۷۵هزار عدد الکتروموتور تکفاز خازن دار و ۳۲۰ هزار عدد الکتروموتور تهیه مطبوع ( هود ) را دارد که توانسته است زمینه اشتغال حدود ۹۰ نفر را در استان فراهم نماید. ‍

تشنه دل ادامه داد: دکتر آشناگر استاندار سمنان در دومین برنامه بازدید خود از واحدهای صنعتی به اتفاق جمعی از مدیران و مسئولان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت مکث الکترونیک مهدیشهر بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

وی گفت: این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ثابت حدود ۶۳ میلیارد ریال و سرمایه در گردش حدود ۲۶ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان واقع می باشد که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی و قطعات فعالیت دارد.

سرپرست سازمان صمت استان افزود: این شرکت ظرفیت تولید سالانه ۲هزار تن قطعات پلاستیکی لوازم خانگی ، ۲۲۰ هزار دستگاه ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و۱۶۰ هزار دستگاه جاروبرقی خشک را دارد که توانسته است زمینه اشتغال حدود ۱۴۰ نفر را در استان فراهم کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: