به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد ؛راضیه کبوتری در این خصوص گفت : باتوجه به تعاملات فرهنگی که مسئول مرکز با بنیاد علوی انجام گرفت وبا دعوت ازنمایندگان این نهاد برای بازدید از مرکز، چندین جلسه و بازدید درمرکز انجام برگزار و باتوجه به اقدامات فرهنگی بنیاد در سطح کشور استقبال برای تجهیز مرکز فرهنگی هنری لنده شد. 
وی ادامه داد: درنشست‌هایی که با نماینده بنیاد علوی درشهرستان لنده انجام گرفت فعالیت‌های کانون و رسالت آن تشریح ونقش مهم کانون در کشف و شناسایی و رشد استعدادهای کودکان‌ و نوجوانان بیان شد. 
کبوتری بیان کرد: در ادامه این نشست‌ها مربی مسئول مرکز لنده گزارشی از فعالیت‌ها مرکز وموفقیت‌های دانش آموزان در حیطه‌های فرهنگی و هنری و ادبی و همچنین مشکلات فیزیکی ساختمان مرکز برای نماینده بنیاد در تهران ارسال کردند. 

مربی مسوول مرکز فرهنگی لنده، نبود تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و نداشتن سیستم صوتی و تصویری سالن آمفی تئاتر را مشکلات این مرکز عنوان کرد. 

وی در پایان افزود:این اعتبار برای خرید و تجهیز مرکز فرهنگی هنری جذب و در خردادماه امسال سالن مجهز به سیستم صوتی و تصویری و پروژکتور و کولر گردید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: