به گزارش برنا از اراک ، حجت‌الاسلام سید عبدالمهدی موسوی در نشست با مسئولان و شورای کارگری شرکت صنایع آذرآب افزود: تا کنون حتی حکم یک روز حبس و یک ریال جزای نقدی برای کارگران از سوی دستگاه قضایی استان مرکزی صادر نشده و احکام کارگران شرکت صنایع آذرآب نیز در دادگاه تجدید نظر با بخشش و رافت اسلامی صادر خواهد شد.  

وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان مرکزی با تمام ظرفیت خود از کارگرانی که در مسیر خدمت، کار و تولید  فعالیت دارند،  حمایت می‌کند ولی با افرادی که قصد اخلال در فضای کارگری و امنیت عمومی جامعه را داشته باشند، برخورد قانونی می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: تمام تلاش دستگاه قضایی و مجموعه مدیریتی این استان حل مشکلات شرکت صنایع آذرآب است و در این راستا پیگیری پرونده‌های قضایی شرکت صنایع آذرآب با مدیرعامل اسبق این واحد تولیدی، حل مشکل سهامداری و تامین نقدینگی از مسیر قانونی با جدیت دنبال می‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی بیان کرد: دستگاه قضایی در حوزه کار، رونق و جهش تولید به هیچ عنوان دادخواست محور حرکت نمی‌کند و با حضور در محل صنایع مشکلات و موانع تولید را فهرست بندی و در صورتی که حل مشکلات در داخل استان میسر نباشد به دستگاه مربوطه سطوح ملی منعکس می‌شود.

وی تاکید کرد: بانک‌ها، تامین اجتماعی و امور مالیاتی و دستگاه‌های خدمات رسان باید در شرایط کنونی به تعهدات خود در مقابل صنایع عمل کرده و زمینه تحقق جهش تولید مورد نظر رهبر معظم انقلاب در استان را فراهم کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: