به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد ، حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکم تقدیری به امضای رئیس فدراسیون رزمی کشور ،از تلاشها و زحمات مسلم حسینیان در رشد و ارتقای آمار جمعیت بیمه شدگان هیات رزمی استان کهگیلویه بویراحمد تقدیر شد.

آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این موفقیت به جناب حسینیان رئیس هیات رزمی استان و اعضای این هیات افزود: در حکم تقدیر نامه یوسف بهتری رئیس فدراسیون رزمی کشور آمده است :

تقدیر نامه

برادر ارجمند جناب آقای سید مسلم حسینیان

ریاست محترم هیات انجمن های ورزش های رزمی استان کهگیلویه وبویراحمد

پیشگامان تعالی در خانواده بزرگ رزمی موجبات همیشگی انگیزه و نشاط را فراهم می آورند.

امروز حضور گرانمایگانی چون شما علاوه بر پیشبرد اعتلای بعد همگانی ورزشهای رزمی و رشد جمعیت آماری بیمه شدگان سال 98 نسبت به سال 97 در سطح استان ،توانسته است فضایی سرشار از همبستگی و همدلی در ورزشهای رزمی فراهم آورد.

بی شک حسن رفتار و توان جنابعالی در این عرصه بر کسی پوشیده نبوده و بدینوسیله از زحمات بی دریغ و مجدانه شما در راستای رشد جمعیت سازمان یافته خانواده بزرگ رزمی در سطح استان کمال تشکر را می نماییم.

امید است ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)و با پیروی از فرمایشات رهبر کبیر انقلاب اسلامی همواره در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید

یوسف بهتری

رئیس فدراسیون

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: