به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ صفایی رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد از نظارت و قضاوت داوران استان در لیگ دسته یکم فوتبال باشگاههای کشور جام آزادگان خبر داد.
 
مهــدی صفــایــی ،رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت:یک ناظر و دو داور فوتبال استان در لیگ دسته یکم فوتبال باشگاهای کشور جام آزادگان قضاوت می کنند.
 
صفایی ،رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه بویراحمد گفت :با ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،یک ناظر و دو داور استان در لیگ دسته یکم فوتبال باشگاههای کشور قضاوت می کنند.
 
رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان از نظارت صفدر احمدی ناظر داوری فوتبال کشور خبر و اظهار داشت :صفدر احمدی بعنوان ناظر داوری ،بازی تیم های قشقایی شیراز و رایکا بابل از هفته ی 30 لیگ دسته یکم باشگاه های کشور جام آزادگان را نظارت می کند.این بازی روز شنبه 28 تیرماه و از ساعت 19و 20 دقیقه در استادیوم پارس شیراز برگزار می شود و پیمان فرخی مهر بعنوان داور ، رحیم حاجی پور و صادق رستمی بعنوان کمک داور و یعقوب آشوری بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند.
 
صفایی از قضاوت کمک داور و داور ملی فوتبال استان در بازی تیم های استقلال خوزستان و مس کرمان در شهر اهواز خبر و اظهار داشت :بازی تیم های استقلال خوزستان و مس کرمان از هفته ی 30 لیگ دسته یکم باشگاههای کشور جام آزادگان روز شنبه 28 تیرماه از ساعت 20و 45 دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور حمید رضا افشون بعنوان کمک داور اول و مجتبی افرا بعنوان داور چهارم در این بازی قضاوت می کنند.
 
این مقام مسئول در کمیته داوران هیات فوتبال استان تصریح کرد:کیوان علی محمدی از گلستان بعنوان داور ،حمیدر ضا افشون از کهگیلویه وبویراحمد بعنوان کمک داور یک ،عدنان پیروی از فارس بعنوان کمک داور دوم و مجتبی افرا از استان کهگیلویه وبویراحمد کار قضاوت این بازی حساس را بر عهده دارند. محمد دوستی از قزوین بعنوان ناظر داوری این بازی می باشد.
برای ناظر و داوران فوتبال استان در این دو بازی آرزوی موفقیت داریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: