به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ارائه خدمت فرهنگی این نهاد به‌صورت مجازی در سال جاری خبر داد و گفت: تمامی آموزش‌های فرهنگی این نهاد در سال جاری به خاطری شیوع ویروس کرونا در کشور و در استان به‌صورت مجازی برای مددجویان برگزار شد.

وی بابیان اینکه هدف از ارائه آموزش‌های فرهنگی ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و تعمیق باورهای دینی در بین مددجویان است، تصریح کرد: جشنواره قرآنی باران وحی با حضور ۳۱۲ نفر از مددجویان در رشته‌های معارفی، آوایی، ادبی و هنری برگزار که اسامی شرکت‌کنندگان جهت داوری در مرحله استانی اعلام و منتخبین نهایی به مرحله کشوری معرفی می‌شوند. 
مبشری از دیگر برنامه‌های فرهنگی این نهاد را آموزش مجازی قرآن کریم برای مددجویان اعلام و بیان کرد: ۳۱۶ نفر از مددجویان در این دوره آموزشی شرکت کردند که آموزش‌هایی در قالب تدبر در کتاب زندگی، مربی پروری، تفکر ویژه دختران و تفکر ویژه پسران برای آنان ارائه شد. 
وی تصریح کرد: ثبت‌نام ۳۳۳ نفر از فرزندان مددجویان در سامانه نورالهدی به‌منظور بهره‌گیری از نشریات و مسابقات به‌منظور معرفت افزایی و استمرار برکات زیارت از دیگر برنامه‌های فرهنگی این نهاد است که در سال جاری به‌صورت مجازی برای مددجویان اجرا شد. 
مبشری به خدمات فرهنگی مجازی ارائه‌شده به کارکنان کمیته امداد در سال جاری اشاره و بیان کرد: آموزش مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان که ۲۴۲ نفر از کارکنان در این آموزش شرکت و ۲۸ نفر جزو منتخبین اعلام شدند، گرامیداشت روز دختر و ایجاد کانال فدای دخترم و برگزاری مسابقات به‌صورت مجازی و ثبت‌نام ۲۲۱ نفر از فرزندان کارکنان در سامانه نورالهدی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی اجراشده این نهاد در سال جاری است. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد در دوران شیوع ویروس کرونا با دسترسی آسان مددجویان به محتویات آموزشی همچنان ادامه دارد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: