به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ مازیار ناظمی در سفر خود به سمنان با بیان اینکه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جزء فدراسیون هایی است که در ایام کرونا با رعایت موارد بهداشتی مسابقات را بدون تماشاگر برگزار کرده است گفت: چندین مسابقه در استان های تهران و برخی دیگر از استان ها در این ایام برگزار شده است.
وی افزود: آموزش های آنلاین نیز در درستور کار قرار گرفته و در طی 6 ماه گذشته 30 دوره آنلاین آموزشی در سطح کشور برگزار شده است.
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با بیان اینکه آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی به منظور استانداردسازی آموزش ها و توسعه پایدار به زودی در تهران ایجاد می شود افزود: مجوز ایجاد آکادمی همچنین به 10 استان دیگر در کشور نیز اهدا شده که استان سمنان یکی از این استان ها است.
ناظمی با بیان اینکه منطقه کویری و مناسب استان سمنان با داشتن ورزشکاران علاقه مند زمینه را برای توسعه این ورزش در استان فراهم می کند افزود: معضل این ورزش در بسیاری از استان ها کمبود پیست و فضای ورزش بوده که قرار است به دستور وزیر ورزش و جوانان کار راه اندازی و ایجاد مجموعه ای در نزدیکی یکی از شهرستان های استان سمنان برای گردشگری و ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی پیگیری شود.
وی افزود: استان سمنان یکی از استان های دارای فضای مناسب و ورزشکاران با انگیزه در موتورسواری و اتومبیلرانی بوده و ایجاد آکادمی و مجموعه گردشگری، ورزشی می تواند کمک زیادی به توسعه این ورزش در استان داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: