به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام گفت :پنج پروژه ورزشی در شهرستان چرام در دست احداث ،تعمیر و تجهیز است.
رحمت الله محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام با بیان این خبر اظهار داشت:هفت پروژه ورزشی توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در این شهرستان در دست احداث ،تعمیر و تکمیل است .
 
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیری های علوی مدیر کل و تلاشهای مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در خصوص این پروژه بیان داشت:
تکمیل استادیوم ورزشی چرام ،تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شهرستان ،احداث خانه جوان چرام و احداث دو باب چمن مصنوعی در روستای دم دره و سرفاریاب مهمترین پروژه های در دست اقدام است.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام محل اعتبارات این هفت پروژه را استانی و 27 صدم ارزش افزوده عنوان و تصریح کرد:با تکمیل و افتتاح این پروژه ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان ارتقاء خواهد یافت.
 
محمدی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از فعالیت 25 هیات ورزشی در بخش آقایان و 15 هیات فعال در بخش بانوان خبر و تصریح کرد:هیات های فوتبال ،همگانی و والیبال در بخش آقایان و ژیمناستیک ،ووشو و بدمینتون در بخش بانوان از فعال ترین های هیات های ورزشی شهرستان چرام است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: