به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حضور پررنگ معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در پیش بینی و پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی و آسیب شناسی انتخابات گذشته، باعث انجام اقدامات پیشگرانه زیر بنایی از هم اکنون  می باشد.

سید عیسی حسنی معاون پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: با توجه به آسیب شناسی زمان انتخابات و فشردگی اقدامات پیشگرانه در آن زمان این معاونت با توجه به دستورات معاون قوه قضائیه در صدد جلوگیری کردن از اقدامات تنش زا و خارج از عرف زمان انتخابات از هم اکنون می باشد.

 وی افزود: یکی از اقدامات و تخلفات کاندیدها نحوه تبلیغات، و آسیب های است که به سیمای شهر بر اثر تبلیغات خارج از عرف وارد می کنند.

 حسنی با اشاره به لزوم حفظ سیمای شهراظهار کرد: در این زمینه شهرداری موظف است تا یک بار  برای همیشه جایگاه های ثابتی را برای نصب انواع تبلیغات ایجاد و احداث کند

 وی افزود: لازم است این جایگاه ها به دو صورت ثابت بر دیوار و اماکن عمومی و ثابت به صورت ایستاده دو طرفه ایجاد شود و نور کافی از طرق نصب چراغ های نئون یا خود شارژ تامین کند.

 این مقام قضائی تصریح کرد: جهت اجرایی شدن این امر تمام نهاد ها، موسسات، شرکتها و کاندیدها موظف اند پس از ایجاد زیر ساخت توسط شهرداری تبلیغات خود را در این اماکن نصب کنند و تبلیغات خارج از این مکان ها، علاوه بر امحاء مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: