به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مهندس داوود راهزادی  با بیان این مطلب گفت: بدلیل وزش بادهای سهمگین ، باران سیل آسا و رعد و برق های مستمر، متاسفانه برق شهرستان گچساران از سه فیدر کارکنان – باغ فردوس، امامزاده جعفر(ع) و دیل قطع که با بررسی های صورت گرفته، میزان خسارات وارده به تاسیسات برقی به بیش از 50 میلیارد ریال در این شهرستان می رسد. 

راهزادی باتشریح خسارات وارد ناشی از این حوادث طبیعی بر تاسیسات برقی شهرستان گچساران، اظهارداشت: متاسفانه بدلیل وزش باد شدید، باران و رعد و برق های فراوان، پنج عدد کت اوت فیوز ، پنج فاصله شبکه برق فشار متوسط ، سه اصله پایه فشار متوسط و 2 عدد کلید هوایی بطور کامل یا سقوط کرده و یا از بین رفتند. 

وی افزود: خاموشی شب گذشته بخش عمده ای از شهرستان گچساران بر روی سه فیدر عنوان شده با تلاش گروههای عملیاتی و اتفاقاتی در 30 دقیقه بامداد ، ساعت یک و 30 و ساعت 2 و 30 دقیقه امروز رفع و مشترکین برق از نعمت برق پایدار برخوردار شدند. 

راهزادی با تقدیر ویژه از همکاران خود که با وجود وزش بادهای شدید، ریزش باران و رعد و برق های متعدد توانستند برق شهرستان گچساران را به حال عادی بازگردانند، از صبر و حوصله مشترکین در این شهرستان هم تشکر کرد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: