به گزارش برنا از اراک، بهروز اکرمی در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت، افزود: موفقیت‌های دولت باید با شیوه‌های گویا و رسا برای صاحبان انقلاب بیان شودو دلایل موفقیت یا  علت کندی در برخی برنامه و طرح ها ربازگو شود.

وی با یادآوری اینکه آخرین هفته دولت‌ تدبیر و امید امسال برگزار می‌شود،اظهار داشت: تشریح شرایط کشور و بضاعت‌های موجود تکلیفی است که دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت امسال باید مسئولانه در راستای آن گام بردارند و به بهترین شکل آن را برای اقشار مختلف ارایه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: رویکرد برنامه‌های هفته دولت در زمان شیوع ویروس کرونا با کمترین حضور و اجتماع برگزار خواهد شد  و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اولویت امور قرار می‌گیرد چرا که سلامت مردم از هر موضوع دیگری بااهمیت‌تر است.

اکرمی افزود: شرایط کشور به‌گونه‌ای است که هیچ دستگاه اجرایی حق ندارد در برنامه‌ها روویکرد هزینه‌گرا داشته باشد و برگزاری برنامه‌های هفته دولت نیز از این موضوع مستثنی نیست و باید با کمترین منابع مالی تاثیرگذارترین برنامه‌ها برگزار شود.

وی اظهار داشت: هفته دولت امسال با ماه محرم تقارن دارد بنابراین باید برنامه‌ها به شکلی تنظیم شود که این مناسبت مذهبی هم مورد توجه قرار گیر و با توجه به شیوع ویروس کرونا باید بیشتر از ظرفیت صدا و سیما در هفته دولت بهره گرفت.

اکرمی افزود: در هفته دولت هر روز ۲ نفر از مدیران کل استان در سامد به مشکلات مردم پاسخگو باشند و  فرمانداران شهرستان‌های استان نیز در افتتاح طرح‌های عمرانی باید هماهنگی لازم را با حلقه مدیریتی استان انجام دهند.  

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: