به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، مهدی پارسا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی به مناسبت آغاز هفته حمایت از صنایع کوچک پیامی را صادر کرد که به شرح ذیل است:

دستیابی به توسعه صنعتی و ایجاد اقتصادی مولد و پویا هدفی است که متخصصان، اقتصاددانان و مدیران اقتصادی کشورهای کمتر توسعه یافته با جدیت تمام به آن می اندیشند و به دنبال آنند که با روشی هرچه مطمئن تر موانع موجود در این مسیر را از پیش پای جامعه خود بردارند.

یکی از کارساز ترین روش ها در این میان تکیه بر صنایع کوچک و متوسط به عنوان اهرم توسعه ، با قابلیت گستردگی اجتماعی و اشتغال زایی بالاست . این نوع صنایع به سرمایه ای اندک نیازمندند ، انعطاف پذیرند و می توانند بر اساس شرایط منطقه ای شکل بگیرند.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر حمایت از صنایع کوچک و متوسط داشته و دارند؛ مدیران صنعتی کشور و به ویژه خراسان جنوبی برنامه هایی را در همین راستا تدوین کرده اند که یکی از مهمترین آنها فعال کردن واحدهای تولیدی راکد و توسعه خوشه های صنعتی است که در خراسان جنوبی بیش از 98 درصد از صنعت این استان کوچک و متوسط می باشد که وظیفه ما را سنگین تر کرده است.

یکی از اهداف شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در سال جهش تولید راه اندازی مجدد 20 واحد راکد و افزایش خط تولید در واحدهای فعال استان است.

اینجانب هفته ملی صنایع کوچک را به تمامی کارگران، صنعتگران و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی که سربازان اقتصاد مقاومتی و سربازان جنگ نرم اقتصاد استان و ایران هستند تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق الهی را از خداوند متعال برایشان خواستارم    

 

مهدی پارسا

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: